ביטוח מעלית

מלאו פרטים או חייגו 03-5595545

  ביטוח מעלית
  חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מתמחה בייצור, תכנון והתקנת מעליות MRL, חשמליות והידראוליות, כמו כן החברה מציעה פתרונות מתקדמים ומקיפים בהתאמה לצרכי לקוחותיה. כחברה מובילה בשוק המעליות בארץ ניתן להזמין מהחברה שירותי אחזקה, תיקונים וחילוץ מכל סוגי המעליות, בפריסה ארצית רחבה, תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים ולשירות מהיר ויעיל. החברה מציעה בין השאר ביטוח מעליות לוועדי בתים, לחברות ניהול ואחזקה, לעסקים, למוסדות, ליזמים ולחברות בענף הנדל"ן ולדיירים בבתים פרטיים עם מעלית.

  כיסוי נרחב המעניק שקט נפשי וחיסכון כספי
  בבניינים רבים בארץ מעל 4 קומות מותקנת מעלית לנוחות ולרווחת הדיירים. אם בעבר מעלית נחשבה למוצר יוקרתי המיועד רק לעשירים, כיום לא ניתן לחיות בבניין ללא מעלית, וישראלים רבים המחפשים נכס למכירה מעדיפים לגור רק בבניין עם מעלית. התקנת מעליות אינה נחשבת למותרות אלא לצורך מובהק, עם זאת המעלית עשויה להתקלקל, מותקנים בה חלפים העלולים לסבול מבלאי גבוה, ויש לתחזק אותה באופן שוטף, לכן מומלץ תמיד לרכוש מחברה אמינה ומובילה ביטוח למעלית המותקנת במבנה.

  לפני שממהרים לרכוש ביטוח למעלית חשוב לקרוא את החוזה היטב, בעיקר את הסעיפים הקטנים. מומלץ לרכוש ביטוח רק מחברה אמינה ומוכרת המציעה שירות מסביב לשעון בפריסה ארצית רחבה. לרוב, הביטוח כולל כיסוי נרחב למכלולי המעלית ולבעיות שכיחות שונות במערכת החשמל של המעלית, במערכות ההידראוליקה, במערכות האלקטרוניקה ויש לוודא כי הביטוח כולל גם כיסוי ללוח הבקרה והפיקוד, רכיב הנחשב יחסית ליקר.

  ביטוח למעליות רוכשים רק מחברה בעלת ניסיון ומוניטין
  רכישת ביטוח מעלית מומלצת לכל הלקוחות ומיועדת לוועדי בתים, ללקוחות עסקים, למוסדות ועוד. הביטוח מקיף ונרחב, הוא כולל כיסוי לכל הבעיות והתקלות השכיחות במעליות, לרבות חילוץ נוסעים במהירות וללא עלות נוספת, כיסוי ביטוחי מקיף למגוון חלקים במערכות המעלית ועוד.

  את הביטוח יש לרכוש רק מחברה אמינה ובעלת ניסיון ומוניטין, אחרת עשויים לגלות בזמן אמת כי הביטוח אינו מכסה תקלות נפוצות ולמעשה משלמים לחינם. לכן, חשוב להדגיש כי הפוליסה מחברת "מעליות אקספרס בע"מ" מעניקה כיסוי רחב לרוב הבעיות הנפוצות במכלולי המעלית, כך תוכלו גם אתם לחסוך בעלויות רבות, ליהנות מפתרונות מתקדמים ואיכותיים, מכיסוי נרחב ומקיף, משירותי חילוץ מהירים ויעילים מסביב לשעון וכמובן מכיסוי ביטוחי נרחב לנוסעים במעלית.

  חברת "מעליות אקספרס" חברה בהתאחדות התעשיינים בישראל, בעלת רישיון משרד הכלכלה ועובדת ברישיון ופיקוח של מכון התקנים הישראלי.