ייצור מעליות

מלאו פרטים או חייגו 03-5595545

  ייצור מעליות
  חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מתמחה בייצור, תכנון והתקנת כל סוגי המעליות – MRL, חשמליות והידראוליות, לחברה ניסיון רב בענף שנרכש לאורך למעלה מ-45 שנות קיומה, מוניטין גבוה וצוות מקצועי ומנוסה.

  צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים מהשורה הראשונה בארץ, כחברה מובילה בתחומי ייצור, התקנת ותחזוקת מעליות, מציעה חברת "מעליות אקספרס בע"מ" פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. השירות מיועד לחברות וליזמי בנייה, לאדריכלים, לוועדי בתים משותפים, לחברות פרטיות וציבוריות וכדומה. החברה מספקת פתרונות מקיפים ומיטביים בהתאמה אישית לכל לקוח, תוך התחייבות לעמידה בלוחות זמנים הנקבעים מראש ובתקני האיכות המחמירים והקפדניים ביותר.

  תקנים, הסמכות, אישורים ואיכות ללא פשרות
  חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מקפידה על בטיחות וגיהות בעבודה, ומחויבת לייצור מעליות בטיחותיות ואמינות. החברה עומדת בכל התקנים וברשותה כל ההסמכות הנדרשות לתכנון, ייצור והתקנת מעליות. בין השאר לחברה יש רישיון מרשם הקבלנים (קבלן רשום מס' 30307), רישיון 109 ממשרד הכלכלה, אישור מל"ח לשעת חירום ממשרד הכלכלה, תו תקן 2008 ISO, תו תקן 46855 ו-46856 ממכון התקנים.

  תהליך תכנון וייצור מעלית
  תהליך תכנון וייצור של מעליות מתחיל בהבנת צרכי הלקוח והתאמת הפתרון הנכון והמתאים ביותר עבורו. ישנם שני סוגים עיקריים של מעליות: מעליות חשמליות ומעליות הידראוליות. את המעלית יש לתכנן ולייצר בהתאם לדרישות התקן הישראלי למעליות, התקן מגדיר את מידות המעלית בהתאם לסוג ועומס המעלית, יש הבדל בין תכנון מעלית לבניין חדש לבין תכנון ובניית מעלית לבניין קיים.

  מחלקת ההנדסה של חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מתכננת את המעלית בהתאם לתקן המחייב ובהתאמה לצרכי הדיירים בבניין המגורים או בהתאם לצרכי הלקוח המעוניין להתקין מעלית בבניין משרדים, מבנה מסחרי, מוסד ציבורי, מפעל תעשייתי, קניון, בית מלון וכדומה. ניתן לתכנן מעליות מעוצבות כמו מעלית זכוכית פנורמית, מעליות משא לכל טווח העומסים, מעליות ביתיות לבית פרטי ומעליות חשמליות או הידראוליות לבנייני מגורים.

  את המעלית מתכננים בהתאם לתקנים המחייבים תוך שמירה על נוחיות ובטיחות הנוסעים, צוות מחלקת ההנדסה של החברה מתכנן בקפידה את תא המעלית לנוחיות מרבית של הנוסעים. לבנייני מגורים גבוהים נהוג לתכנן מעליות חשמליות המונעות באמצעות כננת, אפשר לתכנן ולייצר מעלית חשמלית מסוג MRL שאינה מצריכה תכנון ובניית חדר מכונות. מעלית הידראולית מונעת באמצעות בוכנה, היא מתאימה בעיקר למבנים עם מספר נמוך של תחנות עצירה, מחייבת חדר מכונות ייעודי ומאפשרת תכנון תא מעלית גדול יותר.

  שירות בפריסה ארצית רחבה
  חברת "מעליות אקספרס בע"מ" משרתת אלפי לקוחות בכל הארץ, בין הלקוחות ניתן למצוא חברות בנייה מובילות, אדריכלים, רשויות מקומיות, חברות תעשייה, מפעלים, בתי מלון, חברות לניהול ולאחזקת בנייני מגורים ועוד. החברה מציעה פתרונות מתקדמים לכל לקוח ומלווה את לקוחותיה משלב התכנון, דרך קבלת היתרי בנייה ואישור התכנון אצל כל הגורמים הרלוונטיים, וכלה בהתקנת המעלית ובתחזוקתה השוטפת לאורך שנים.

  חברת "מעליות אקספרס" חברה בהתאחדות התעשיינים בישראל, בעלת רישיון משרד הכלכלה ועובדת ברישיון ופיקוח של מכון התקנים הישראלי.