שירותי אחזקה

מלאו פרטים או חייגו 03-5595545

  אחזקת מעליות מכל סוג
  חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מציעה שירותי אחזקת מעליות בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים מחייבים וקפדניים. לחברה צוות מקצועי הכולל מהנדסים וטכנאי מעליות מוסמכים, ציוד מתקדם וחדשני ושיטות עבודה יעילות. החברה מספקת שירות למעליות מכל הסוגים והדגמים, בין השאר למעליות MRL, חשמליות והידראוליות.

  שירות מעליות בהתאמה לתקנים המחמירים ביותר
  כחברה מובילה בתחומה אנו מספקים מענה מקצועי ואפקטיבי לשירותי תחזוקת מעליות. חשוב להדגיש כי שירות אחזקת מעליות על ידי חברת "מעליות אקספרס בע"מ" מבוסס ומתבצע בהתאמה מלאה לכל הדרישות והתקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותר, ובהתאם לדרישות התקן הישראלי 9001 ISO של מכון התקנים הישראלי.

  ראוי לציין כי חברת "מעליות אקספרס בע"מ" חברה בהתאחדות התעשיינים בישראל, עובדת באישור ובפיקוח מכון התקנים הישראלי ובעלת רישיון ממשרד הכלכלה. החברה מציעה שירות מעליות מהיר ויעיל, תוך התחייבות למחירים אטרקטיביים. השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה, לחברה צוות מקצועי המגיע לבית הלקוח במהירות עם כל הציוד הנדרש לטיפול במעלית המותקנת בבניין. כמו כן, החברה מספקת שירותי חירום לתיקון מעליות בכל הארץ.

  מה כוללת שירות אחזקת מעליות?
  שירות מעליות נועד להבטיח את תקינות ובטיחות המעלית, לשמור על חיי אדם ולמנוע תקלות עתידיות. שירות תחזוקת מעליות מבטיח פעילות תקינה של המעלית לאורך זמן, חוסך בעלויות תיקון בעיות עתידיות, וכאמור השירות נועד להגביר את רמת הבטיחות של המעלית. בין השאר השירות למעלית כולל:

  בדיקת חדר מכונות ו/או ארון מכונה
  בדיקת פיר המעלית המותקנת בבניין
  ניקוי יסודי של מנגנוני ומכלולי המעלית
  החלפת שמנים בהתאם לסוג המעלית
  חיזוק ברגים
  תיקון או החלפת חלפים שחוקים ופגומים כתוצאה מבלאי טבעי ושימוש
  ויסות בקר ומנגנוני התנועה והעצירה
  אחזקה שוטפת להעלאת רמת הבטיחות של המעלית
  תיקון בעיות חשמליות
  שיפור תפקוד המעלית
  שיפוץ מכאני ואסתטי במידת הצורך ולבקשת הלקוח

  מדוע כדאי להזמין שירות אחזרת מעלית מחברת "מעליות אקספרס בע"מ"?
  שירות אחזקה למעלית או למעליות המותקנות בבניין מחברת "מעליות אקספרס בע"מ" מבטיח לכם טיפול יסודי ומענה מקצועי מהיר, יעיל ואפקטיבי, שימוש בחלפים מקוריים, חדשים ובאיכות גבוהה, מלאי זמין של כל החלפים, מחירים אטרקטיביים ועבודה עם אחריות בכתב.

  בנוסף, השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה על ידי צוות הכולל מהנדסים, טכנאים ואנשי מקצוע נוספים. לחברה צי רכבים גדול ומוקד שירות זמין מסביב לשעון. ניתן להזמין גם שירותי חילוץ מכל סוגי המעליות, 24 שעות ביממה.

  החברה מחויבת לסטנדרטים גבוהים ולעמידה בכל התקנים המחייבים, כל זאת ועוד תוך התחייבות לשירותי אחזקת מעליות מהירים וללא עיכובים מיותרים, ותוך התחייבות למחירים הוגנים ומשתלמים. חשוב להדגיש כי במהלך השירות הצוות מבצע תחזוקה שוטפת ובדיקה יסודית לאיתור תקלות עתידיות, כך ניתן לחסוך עלויות גבוהות ולהימנע מתקלות יקרות.

  למידע נוסף ולהזמנת שירות מעליות התקשרו עכשיו למוקד או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

  חברת "מעליות אקספרס" חברה בהתאחדות התעשיינים בישראל, בעלת רישיון משרד הכלכלה ועובדת ברישיון ופיקוח של מכון התקנים הישראלי.